Eğitmen

Rüzgar Mira Okan
Uzmanlık
  • Marka Yönetimi
  • İmaj Yönetimi
  • İş Etiketi
  • Beden Dili
  • Stil Danışmanlığı

Rüzgar Mira Okan
Branding & Image Consultant

Özgeçmiş

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Rüzgar Mira OKAN eğitimi sırasında burslu olarak Amerika Purdue Ünivesitesi ve İtalya Palermo Üniversitesinde bulundu.

Kurumsal hayatında; nanoteknoloji-mühendislik, satış, pazarlama, satınalma ve uluslararası müşteri yönetimi alanlarında çalıştı. Marka ve Algı Yönetimi, Kişisel Marka ve İmaj Yönetimi, İş Etiketi, Beden Dili, İmaj ve Stil Danışmanlığı eğitimlerini Amerika Georgia State, Robinson College ve  İngiltere’de University of The Arts London, London College of Fashion’da ve London Image Institute’de tamamladı.

Konuşmacı, danışman ve eğitmen olarak; İlk İzlenim, Algı Yönetimi, Kurumsal Stil, Marka ve 5 Duyu, İş Yaşamında Kişisel Marka ve İmaj Yönetimi, Beden Dili, Renklerin Algısal ve Psikolojik Etkisi, İş Etiketi, Uluslararası İş Etiketi, İş Yaşamında Serbest Giyim, Giyinme Sanatı, Stil, Parfüm, Nezaket-Görgü ve Zarafet konularında çalışmaktadır. Türkiye’deki ulusal ve uluslararası birçok büyük firmada seminer ve eğitimler vermekte, birçok markaya ve kişiye danışmanlık yapmaktadır. İstanbul Moda Akademisi(İMA) ve Koç Üniversitesi İşletme Enstitüsü Yönetici Geliştirme Programında da dersler vermektedir.

Rüzgar Mira Okan BMI işbirliğinde kurumlara özel, İmaj ve Marka Yönetimi konularında eğitim çözümleri sunmaktadır.