Hakkımızda

Business Management Institute, iş dünyası ve akademik dünya arasında bir bağlantı noktası olarak hareket eden ve böylece iş dünyasına yeni açılımlar ve değerler getirmeyi hedefleyen, Türkiye’nin en büyük eğitim enstitüsüdür.

Business Management Institute’un amacı, bireylerin kişisel ve profesyonel hedeflerini gerçekleştirmelerini destekleyen, iş dünyasına yönelik eğitimler düzenleyerek, bireylerin ve firmaların geleceğine katkıda bulunmaktadır.

BMI, 2004 yılından bu yana Türkiye’nin önde gelen Üniversiteleri ile kurduğu eğitim işbirlikleri ile yaklaşık 24.000 bireye ve sayısız kuruma eğitim vermiştir. Türkiye’nin en büyük İnsan Kaynakları danışmanlık firması olan Data Expert tarafından 2004 yılında kurulmuş olan BMI temel olarak Bireysel ve  Kurumsal Eğitimler olmak üzere iki alanda eğitim organizasyonları gerçekleştirmektedir.


Bireysel Eğitimler / Genel Katılıma Açık Eğitimler

Business Management Institute, 2004 yılından bu yana Türkiye’nin önde gelen Üniversiteleri ile işbirliği içinde, çeşitli alanlarda uzmanlık sağlayan sertifika / eğitim programları düzenlemektedir.

BMI, genel katılıma açık eğitim programları konusunda Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Marmara Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi ve Ege Üniversitesi gibi Türkiye’nin en saygın Üniversiteleri ile işbirliği içindedir.

İşbirliği içinde olduğu Üniversitelerin köklü eğitim geleneği ve akademik bilgi birikimini, modern eğitim metodolojileri üzerinden uygulayarak ve Türkiye iş dünyası hakkındaki derin bilgisi ile harmanlayarak, bireylerin gelişimine katkı sağlayan ve kariyerlerinde fark yaratan eğitimler oluşturmaktadır.

Her yıl yaklaşık 40 farklı sertifika programı ve bir çok seminer programı ile, 200’e yakın sınıf oluşturan BMI, genel katılıma açık olarak yaklaşık 1.000 kişiye eğitim vermektedir ve böylece bireylerin ve firmaların geleceğine katkıda bulunmaktadır.

Çözüm Ortaklarımız       2018 - 2019 Eğitim Programları


Kurumsal Eğitimler / Firmalara Özel Eğitim & Danışmanlık Çözümleri

Değişen ve gelişen iş dünyasının dinamiklerini takip etmek, değişikliklere ayak uydurmak, kurumunuzun verimliliğini her geçen gün arttırmak ancak eğitimli, kendisini sürekli geliştiren ve doğru yönde motive edilmiş yöneticiler ve çalışanlarla sağlanabilir. BMI 2004, yılından bugüne taşıdığı tecrübesi ile kurumunuz ve çalışanlarınız için özel eğitim programları tasarlamaktadır. Özellikle aşağıda belirtilmiş olan uzmanlık alanlarında ve konusunda Türkiye’nin en iyisi eğitmenlerle & kurumlarla işbirliği içinde çalışarak en yüksek kalitede hizmet sunmaktadır.

BMI, sınıf-içi eğitimler, konferanslar ve seminerler gibi bir çok farklı eğitim tekniğini kullanarak, kurumların ihtiyaçlarına yönelik “Özel Çözümler” üreterek maksimum fayda yaratmayı, kurumsal ve bireysel verimliliklerini arttırmayı hedeflemektedir.

Referanslarımız  Kurumsal Eğitim Kataloğu  Kurumsal Eğitimler