Kurumsal Eğitimler

Değişen ve gelişen iş dünyasının dinamiklerini takip etmek, değişikliklere ayak uydurmak, kurumunuzun verimliliğini her geçen gün arttırmak ancak eğitimli, kendisini sürekli geliştiren ve doğru yönde motive edilmiş yöneticiler ve çalışanlarla sağlanabilir. Business Management Institute 10 yıl boyunca iş dünyasını ve eğitim dünyasını iyi analiz ederek oluşturduğu bilgi birikimi ve tecrübesi ile kurumunuz ve çalışanlarınız için özel eğitim programları tasarlamaktadır. Özellikle aşağıda belirtilmiş olan uzmanlık alanlarında ve konusunda Türkiye’nin en iyisi eğitmenlerle & kurumlarla işbirliği içinde çalışarak en yüksek kalitede hizmet sunmaktadır.

 Kurumsal Eğitim Kataloğu 

BMI, sınıf-içi eğitimler, drama çalışmaları, koçluk, konferanslar ve seminerler gibi bir çok farklı eğitim tekniğini kullanarak, kurumların ihtiyaçlarına yönelik “Özel Çözümler” üreterek maksimum fayda yaratmayı, kurumsal ve bireysel verimliliklerini arttırmayı hedeflemektedir. BMI kurumsal eğitim hizmetleri için geliştirdiği özgün yaklaşım ile firmanızın eğitim ihtiyaçlarının tespit ve analizinden başlayan bir danışmanlık hizmeti sunar. BMI Eğitim danışmanları, firmanızın bir iş ortağı gibi hareket eder ve ihtiyaçlarınıza özel tasarlanmış çözümler sunar. BMI tarafından başarısı kanıtlanmış bu süreci 4 etapta inceleyebiliriz;


Nasıl Çalışırız?

1 Analiz

Business Management Institute, eğitim sunduğu kuruma en etkili hizmeti verebilmek için önce kurumu, çalışanlarını, iş kültürünü ve kurumun gelecek stratejilerine paralel hedeflerini analiz ederek, kurumun ve çalışanlarının ihtiyaçlarını belirler. Bu aşamada eğitim & iş dünyası hakkında derin bilgi sahibi BMI eğitim danışmanları firmanızı ziyaret eder ve bir iş ortağı gibi hareket ederek eğitim ihtiyaçlarının tespiti konusunda size destek olur. Böylelikle, standart eğitim paketlerinde bulunan, fakat kurumunuz için gerekli olmayan bütün ayrıntıları tespit eder ve bunlarla vakit kaybetmenizi engeller. Doğru bir ihtiyaç analizi gerçekleştirerek kurum ve çalışanlarına en fazla katkı sağlayacak olan eğitimi planlamaya başlar.

2 Çözüm

Business Management Institute, kurum ihtiyaçları ve eğitim beklentileri ile ilgili detaylı analizleri gerçekleştirdikten sonra kurum için doğru eğitim tasarısını kurgulamaya başlar. Bu aşamada kurumun ihtiyacı olan uzmanlık alanında yetkinliğe sahip, firmanın faaliyet gösterdiği sektörde bilgiye sahip ve kurum kültürü ile en uyumlu eğitmenler belirlenir ve gerekli toplantılar gerçekleştirilir. Bu aşamada eğitmen eşliğinde, firmanın eğitimden beklentilerini tam olarak karşılayabilecek ve faaliyet gösterdiği sektör hakkında pratik bilgiler de içeren eğitim programı tasarlanır. Burada BMI farkı, standart, kalıplaşmış eğitim müfredatlarından sıyrılarak, kurumunuz için özel tasarlanmış çözümler üretebilme esnekliğine sahip olmasıdır.

3 Uygulama

Business Management Institute sağladığı danışmanlık hizmeti ile eğitmen – firma ilişkisini profesyonel çerçevede yürütür ve en uygun eğitim çözümünün sağlanması için yüksek kalitede hizmet verir. Uygulama aşamasında ise eğitim süreçlerinin planlanması ve takip edilmesi konusunda ilgili eğitim danışmanı firmanız iş ortağı gibi hareket etmeye devam eder. Çözümün uygulanması süreci BMI tarafından yakından takip edilir ve süreç boyunca firmaya destek sağlanır.

4 Değerlendirme

Business Management Institute uygulamış olduğu eğitim çözümünün sadece işin başlangıcı olduğunun farkındadır. Önemli olan firmanın eğitimden beklentilerinin karşılanmış olması ve kurumsal ve bireysel verimlilik artışı sağlanmasıdır. Bu nedenle değerlendirme aşamasında BMI tarafından; Eğitim katılımcıları, kurum eğitim yöneticileri ve eğitmen olarak 3 ayrı noktadan geri dönüşler alınır ve eğitim değerlendirme raporları hazırlanır. Eğitim alan kurum 3 ay içerisinde tekrar ziyaret edilir ve eğitim sonuçları etkinliği ve kurum memnuniyeti doğrulanır.


Uzmanlık Alanlarımız

MySQL sunucusuna baglanilamadi!!!Access denied for user 'bmiuser'@'localhost' (using password: YES)