Yazar

Yunus Baran

Şirket: Yubai Creative Brands – Marka Danışmanlığı

Faaliyet Konusu: Marka Danışmanlık Hizmetleri

Deneyimleri: Marka Yaratma Danışmanlığı, Marka Konumlandırma Danışmanlığı, Yaratıcı Marka Stratejileri Danışmanlığı, Marka isimlendirme Danışmanlığı, Startup / Genç Girişimci Marka Danışmanlığı, Yaratıcı Marka İletişimi Danışmanlığı, Reklam Danışmanlığı, Marka Yönetimi Danışmanlığı

Yunus Baran, ekonomi, marka yönetimi ve reklamcılık okudu. Markalara ve ajanslarına pazarlama yönetimi ve marka iletişimi danışmanlık hizmetleri verdi. Reklam ajansında  stratejik planlama direktörlüğü ve ajans başkan yardımcılığı görevlerini yürüttü. Birçok markanın yaratıcı iletişim stratejilerini belirledi.

2014 yılında Yubai Creative Brands marka danışmanlık şirketini kurdu. www.yubai.com.tr Markaların potansiyellerini açığa çıkaran stratejisi sağlam yaratıcı marka danışmanlık hizmetleri sunuyor.

Marka konumlandırma, marka isimlendirme, yenilikçi pazarlama stratejileri geliştirme ve yaratıcı iletişim danışmanlık hizmetleri veriyor.Genç girişimcilere ve startup işlere kendi markaları yaratma konusunda marka koçluğu yapıyor.

Marka, strateji ve reklam yazıları yazıyor. Birçok seminer de konuşmacı olarak yer alıyor. Farklılaşma, strateji, inovasyon ve yaratıcılıkla ilgili workshop çalışmaları gerçekleştiriyor. Yeni marka, strateji, reklam ve yaratıcılık eğitimleri veriyor. Twitter’da @Ordinaryunus kullanıcı adıyla paylaşımlarda bulunuyor.

Yazı Tarih
Ne Kadar Stratejik O Kadar Yaratıcı 12.09.2014